Nov 10th مشکل در سرور های سویس

با سلام خدمت تمام کاربران عزیز الماس هاستینگبدسکتور و یکسری ارور در هارد سرور های سویس مشاهده شده و امکان حذف طلاعات شما وجود داردقصد تعویض هارد سرورهای سویس را داریم، خواهشمند است حداکثر تا 12 ... ادامه مطلب »

Oct 28th ثبت اتوماتیک و آنی دامنه های IR

با سلام و احترامهمانطور که مستحضر هستید، دامنه های بین المللی در الماس هاستینگ بصورت آنی و اتوماتیک ثبت می شد، و هم اکنون خرسندیم به اطلاع برسانیم دامنه های ir نیز به صورت اتوماتیک و آنی به ثبت ... ادامه مطلب »

Sep 30th حل مشکل درگاه بانکی

با سلام و عرض ادبمشكل درگاه پرداختي الماس هاستينگ حل شد.از اين پس مشتركين محترم ميتوانند از طريق درگاه بانك سامان و ملت پرداخت هاي خود را انجام بدهند،همچنين بزودي بانك هاي متعدد به سايت اضافه ... ادامه مطلب »

Aug 1st کاهش 30 درصدی سرویس میزبانی وب

با سلام و عرض ادب
مفتخریم به اطلاع برسانیم، با توجه حفظ رضایتمندی مشتری، بیش از 30 درصد تخفیف بر روی سیکل سالیانه سرویس های میزبانی وب اعمال شد.

با تشکر

Jun 19th مشکل موقت در سروهای آمریکا

با سلام
متاسفانه شاهد مشکل در سرورهای امریکا هستید،
در حال رفع مشکل هستیم، انشالله تا 24 ساعت آینده حل خواهد شد،

با تشکر از صبوری شما.

Feb 21st تبریک نوروز

الماس هاستینگ همراه با فرارسیدن شکوفه های بهار، فرارسیدن سال جدید شمسی و نوروز باستان را تبریک و تهنیت عرض نموده و از همراهی صمیمانه شما بیش از پیش کمال تشکر را دارد.تیم پشتیبانی همانند قبل ... ادامه مطلب »

Dec 1st کاهش قیمت سرورهای مجازی

با سلام و احترامبه اطلاع مشترکین محترم میرساند،جهت حفظ رفاه حال شما مشترکین محترم، قیمت سرورهای مجازی لینوکس و ویندوز کاهش چشمگیری داشته است،امیدواریم بیش از پیش رضایت شما را به دنبال داشته ... ادامه مطلب »

Sep 9th اختلال موقت در سرورهای مجازی آمریکا

با سلاممتاسفانه یک ساعت پیش اختلال در سرورهای  آمریکا بوجود آمده است و در حال بررسی هستیم، از شکیبایی شما نهایت تشکر را داریم.انتظار میرود این مشکل در کمتر از 3ساعت رفع گردد، همچنین شما ... ادامه مطلب »

Jul 13th پایان موفقیت آمیز انتقال سرور آلمان به آلمان جدید

با سلام و احترام،همانطور که مستحضر هستید، در این خبر انتقال سرور آلمان به آلمان جدید اطلاع رسانی شد،هم اکنون خرسندیم به اطلاع شما برسانیم این انتقال با موفقیت به پایان رسید و سرور قدیمی از ... ادامه مطلب »

Jul 7th آغاز انتقال سرور آلمان به آلمان جدید

با سلامبه اطلاع مشترکین سرور های مجازی آلمان میرساند، بدلیل وجود نقص فنی در سرور فعلی آلمان و همچنین مستهلک شدن هارد دیسک، تصمیم بر این شد سرور به سروری جدید و قوی تر منتقل گردد.خواهشمند است ... ادامه مطلب »